Cezročné obdobie — 5. týždeň.
Kostol sv. Martina v obci Kapušany— sväté omše a farské oznamy
sv. Martina
Na tejto stránke nájdete aktuálne farské oznamy – časy svätých omší a informácie o kostole sv. Martina v obci Kapušany (okres Prešov). Patrí pod farnosť Kapušany.
týždenný rozvrh svätých omší
Sväté omše — Kapušany, kostol sv. Martina ·
Zdieľajte tento kostol so svojimi blízkymi:
Kontakt a poloha
Adresa
- Ulica
- Námestie sv. Martina
- PSČ
- 08212
- Obec
- KapušanyOkres Prešov
- GPS
49.04583, 21.33107- Obrad
- Rímskokatolícky obrad
Ďalšie informácie
- Typ
- Farský kostol
- Web farnosti
- farakapusany.sk
- OpenStreetMap
- way/142582571
- Wikidata
- Q112097779
Poloha
Materská farnosť
Rímskokatolícky obrad
Kapušany
sv. Martina
Košická arcidiecéza
1 kostol
Ďalšie kostoly v obci Kapušany — sväté omše a farské oznamy
často kladené otázky
Časté otázky
Kedy sú sväté omše v kostole sv. Martina v obci Kapušany?
Aktuálny týždenný rozpis svätých omší pre kostol v obci Kapušany - Kostol sv. Martina nájdete vyššie na tejto stránke v sekcii „Časy svätých omší“. Časy sú načítané alebo ich môžete načítať jedním kliknutím.
Kde sa nachádza kostol v obci Kapušany?
Kostol sa nachádza v okrese Prešov a konkrétne v obsi Kapušany - Presnú adresu, GPS súradnice a mapu kostola sv. Martina v obci Kapušany nájdete v sekciách „Kontakt a poloha“ a „Poloha“ na tejto stránke.
Pod akú farnosť patrí kostol v obci Kapušany?
Tento kostol patrí pod farnosť Kapušany. Aktuálne farské oznamy na tento týždeň a kontakt na farský úrad nájdete na stránke materskej farnosti - Farnosť Kapušany.
Tiež známe ako: sv. omše Kapušany · kostol Kapušany · kostol sv. Martina
praktickí sprievodcovia
Pripravujete sviatosť?
Prehľadní sprievodcovia vám pomôžu zorientovať sa — čo treba vybaviť, ako prebieha obrad a odpovede na časté otázky.




